1. Modlitwa różańcowa za zmarłych polecanych w wypominkach w dni powszednie   i w niedziele o godz. 16.30.
  1. Parafia św. Józefa w Tomaszowie Lubelskim zaprasza na nabożeństwo 24 godzin Męki Pańskiej Nabożeństwo rozpoczyna się w najbliższy piątek 24 listopada Mszą Świętą o godzinie 16.00 w kościele dolnym, następnie od godziny 17.00 prowadzone są kolejne rozważania czytane godzina po godzinie, aż do zakończenia Mszą Świętą w sobotę   o godzinie 17.00 Możemy przyjść na dowolną godzinę włączając się   w adorację Najświętszego Sakramentu i rozważanie odczytywanych tekstów o Męce Pańskiej.
  2. Za tydzień, w niedzielę 26 listopada, przypada uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata będąca ostatnią niedzielą roku liturgicznego.
  3. W niedzielę Chrystusa Króla po mszach świętych przy naszym kościele odbędzie się zbiórka środków finansowych na leczenie i rehabilitację Moniki chorującej na polineuropatię powodującą niedowład czterokończynowy. Organizatorem zbiórki jest komitet społeczny „ Zostań Aniołem”.
  4. Trwa Nowenna przed Uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, którą odmawiamy do soboty po Mszy o godz. 17.00.
  5. W środę 22 listopada, w dniu patronki muzyki kościelnej, Św. Cecylii pamiętajmy   w modlitwie o tych, którzy śpiewem i muzyką posługują w naszych parafiach, o panu Piotrze naszym organiście.